OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM

Přehled sportovního dění na Vysočině

Zima tluče do oken a sychravé počasí se tlačí pod kůži, ani tento psí čas nám vůbec nebrání v tom se odreagovat a relaxovat při sportu. Ať už aktivně či pasivně u televizních obrazovek nebo se jen tak bavit internetu live výsledky. Zrovna minulý víkend se mohli třebíčští fandové florbalu těšit ze dvou utkání svých Sniperů. Nejprve v sobotu třebíčský A tým vyrazil do osmdesát kilometrů vzdálené Poličky a den na to do Litomyšle. Ani jeden zápas však místním florbalistům nevyšel. Úvodní duel s TJ Lubná od počátku naznačoval, že se bude jednat o velmi vyrovnanou hru. Avšak již od 3. minuty museli Snipeři dohánět jednogólové manko. Vyrovnat se jim podařilo až v posledních vteřinách druhé třetiny. Ve třetí třetině se bohužel míček za záda ani jednoho z brankářů nedostal, a tak muselo rozhodnout prodloužení. To netrvalo příliš dlouho. Domácí kádr, i přes úsilí a velké šance Třebíče, proměnil ve 3. minutě a Lubná se mohla radovat z vítězství 2:1.

Číst dál...

Střelci se sjeli do Žďáru nad Sázavou

strelec sportO víkendu 11.1.-12.1.2014 se ve Žďáře nad Sázavou uskutečnily dvě střelecké soutěže. První z nich byl již 29.ročník dvoudenních závodů ze vzduchových zbraní s názvem Velká cena a.s.ZDAR Žďár n.S. Pořadatelství se v budově ZDARu již tradičně ujal Sportovně střelecký klub Žďár nad Sázavou.

Číst dál...

Filip Novotný přestupuje do Hradce Králové

Levý obránce či záložník Filip Novotný po 4,5 letech a 99 ligových zápasech za FC Vysočina mění dres. Zanedlouho pětadvacetiletý levák nalezl novou výzvu v Hradci Králové, kam přestupuje rok před koncem jihlavského kontraktu a kde podepsal víceletou smlouvu.

Číst dál...

Ve čtvrtek na Žižkov: více diváků, žádné seznamy a vstupenky v prodeji!

Od pondělí 15. června vstoupila v platnost další vlna rozvolňování protikoronavirovým opatření, což se samozřejmě odrazilo i do pravidel konání fotbalových zápasů a navýšení kvót možné divácké kapacity na stadiónech. Poprvé od vypuknutí epidemie tedy FC Vysočina může spustit předprodej vstupenek na čtvrteční utkání proti Viktorii Žižkov! Věnujte však pozornost dalších důležitým pokynům a opatřením!

Číst dál...

První letní změny v kádru FC Vysočina

V pondělí 17. června se fotbalisté FC Vysočina sejdou na prahu letní přípravy. Po zasloužené dovolené se trenérovi Radimu Kučerovi sejde obměněný kádr, jenž bude minimálně v úvodu přípravy postrádat řadu hráčů, kteří v Jihlavě na jaře pouze hostovali. Hlásit se však budou i nové tváře.

Číst dál...

Kučera: V Prostějově nemusíme, ale chceme zvítězit

Na podzim šlo o jeden z nejtěžších zápasů, které fotbalisté FC Vysočina sehráli. Na svém stadiónu se proti velmi dobře hrajícímu Prostějovu trápili a nakonec vydřeli vítězství v páté minutě nastavení. Důležitá jarní odveta těchto soupeřů proběhne už ve sváteční středu 8. května od 17:00 hodin na prostějovském stadiónu.

Číst dál...

Obranné řady FC Vysočina vyztuží stoper Martin Chlumecký

O místo ve stoperské dvojici FC Vysočina, které se uvolnilo přestupem David Štěpánka do Jablonce, přichází bojovat čerstvě dvaadvacetiletý obránce Dukly Praha – Martin Chlumecký. Urostlý stoper, který má zkušenosti z českých mládežnických reprezentací a jedenácti podzimních duelů FORTUNA:LIGY, bude v Jihlavě na jaře hostovat s možnou opcí na přestup.